Expirat - Tehnician/inginer service

Anunţul nu mai este valabil

JOBVILLE GROUP recrutează  technician/ inginer service pentru o optică medicală din Arad.

RESPONSABILITĂȚI:
- Lucrări de reparații și întreținere a aparaturilor medicale de diagnosticare;

- Execuția lucrărilor de calibrare, retehnologizare și reechipare;
- Servicii de asistență tehnică pentru client;

- Disponibilitate de a se deplasa în alte regiuni, la nevoie.

CERINȚE:
- Electromecanic/ electronist/ technician mecanică fină/ inginer service, cu experiență practica atât pe partea de hard, cât și de soft;
- Studii medii/ superioare tehnice;
- Experiență profesională în domeniile: mecanică, electrică;
- Experiență în revizii/ reparații/ mentenanță echipamente;
- Orientare spre client și comunicativitate;
- Permis de conducere categoria B;
- Engleză la nivel avansat;
- Cunoștințe PC;

- Dinamism și abilităţi de organizare.

BENEFICII:

- Salariu atractiv, mașină de serviciu, laptop, telefon;

- Grilă de comisionare și bonusuri, care oferă posibilități de câștig corelate cu performanța și volumul activității desfășurate;

- Oportunități de specializare și perfecționare prin participarea la training-uri interne de specialitate.

Vezi toate locurile de muncă de la Jobville Group

Vezi toate locurile de muncă din Arad