Expirat - Stivuitorist

Trevertex
Anunţul nu mai este valabil

Responsabilitati:

  • Incarca/descarca si transporta marfa paletizata in/din mijloacele de transport, din/in depozit/productie, de pe/la rafturi
  • Face receptia marfurilor in depozit conform fisei de proces, procedurilor si instructiunilor de lucru (OF; FIFO)
  • Manipuleaza fizic marfa in depozit de fiecare data cand este necesar;
  • Inventariaza marfa din gestiune, cu frecventa solicitata;
  • Asigura intretinerea zilnica a echipamentelor de ridicat (incarcare/verificare acumulatori, curatare, etc) si are grija sa se faca reviziile si reparatiile periodice ale echipamentelor de ridicat;
  • Asigura curatenia la locul de munca;

Cerinte:

  • Studii medii;
  • Experienta - minim 1 an pe un post similar;
  • Autorizatie ISCIR(stivuitor) - obligatoriu
  • Responsabilitate si atentie la detalii
  • Cunostinte de sisteme informatice – constituie un avantaj

Se ofera:

  • Transport asigurat din diferite zone
  • Tichete de masă
  • Posibilitatea de a lucra în schimburi
  • Plata orelor de noapte cu spor de 25%
  • Plata orelor suplimentare cu spor de 100%
  • Formare profesională la locul de muncă
  • Posibilitate de promovare internă

Locuri de muncă recente în Manufactură şi Producţie în Curtici, județul Arad:

Vezi toate locurile de muncă din Curtici