Reprezentant vanzari

JOBVILLE GROUP recruteaza reprezentant vanzari pentru o optica medicala din Arad.
CERINTE:

  • Excelente abilitati de comunicare si relationare interpersonala;
  • Cunostinte medii spre avansat ale limbii engleze;
  • Cunostinte operare PC la nivel mediu;
  • Permis conducere categoria B;
  • Disponibilitate de a se deplasa in alte regiuni;
  • Capacitate de organizare a activitatii individuale;
  • Orientare catre client, catre performanta si rezultate;
  • Bune abilitati de prezentare, negociere si convingere;
  • Cunoastere a gamei de produse, in vederea promovarii in randul clientilor;
  • Experienta in vanzari de minim 2 ani.

RESPONSABILITATI:

  • Mentine relatiile cu clientii existenti si contribuie la fidelizarea lor;
  • Viziteaza toti clientii din ruta stabilita;
  • Contribuie prin calitatea vanzarii la cresterea portofoliului de clienti;
  • Mentine legatura cu clientii, comunicand campaniile de promovare si de discount;
  • Identifica si analizeaza tendintele si oportunitatile de dezvoltare ale pietei;
  • Activitati administrative specifice postului.

BENEFICII:

  • Salariu atractiv, masina de serviciu, laptop, telefon
  • Grila de comisionare si bonusuri, care ofera posibilitati de castig corelate cu performanta si volumul activitatii desfasurate;
  • Oportunitati de specializare si perfectionare prin participarea la training-uri interne de specialitate.

Vezi toate locurile de muncă de la Jobville Group

Vezi toate locurile de muncă din Arad