Reprezentant Vanzari Full-time - Ghid Local Brasov

Bv Ghid Local Srl
Telefon: arată
Email: arată

Angajam Reprezentant Vanzari - Ghid Local Brasov

Cerinte:
- experienta de minim 2 ani in vanzari
- bune abilitati de persuasiune si negociere
- personalitate dinamica si placuta
- persoana organizata, punctuala si serioasa
- comunicare corecta - verbal si in scris
- spirit de initiativa

Responsabilitati:
- coordonarea Departamentului de Vanzari si formarea unei echipe de reprezentanti vanzari la nivel local
- dezvoltarea continua a portofoliului de clienti, parteneri, colaboratori
- dezvoltarea si implementarea strategiilor de vanzari
- vanzare: discutii, prezentare proiect, ofertare, incheiere contract
- stabilirea si mentinerea relatiilor cu clientii si partenerii actuali - prin telefon, e-mail si intalniri directe
- intocmirea rapoartelor - despre activitatea departamentului de vanzari
- munca de birou si de teren, in egala masura

Beneficii:
- salariu atractiv
- curs de pregatire
- mediu de lucru placut si un colectiv tanar
- posibilitate de avansare
- acces la majoritatea evenimentelor locale sau din tara

CV-urile se pot trimite pe e-mail afisat

Locuri de muncă recente în Marketing, Publicitate şi Cercetare în Braşov, județul Braşov:

Vezi toate locurile de muncă din Braşov

  f @