Real Estate Broker

Candidatul ideal

Pentru angajatii, colaboratorii si partenerii nostri, punctualitatea si calitatea sunt doua lucruri cu care trateaza fiecare client in parte si acorda importanta maxima fiecarui detaliu. La KASTEL gasesti o echipa dinamica, responsabila, vesela si perfectionista. Daca te regasesti in noi, atunci ai toate motivele pentru care sa vii in echipa noastra.

Ce dorim de la tine?
- să fii amabil și orientat către client
- să îți placă sa lucrezi în echipă
- să dai dovadă de implicare și de flexibilitate
- să fii punctual si respectuos
- să fii atent la detalii
- să ai experiență în domeniu sau cel puțin să ai dorința de a învăța rapid

Descrierea jobului

Ce vei face in KASTEL?

- iti vei crea porpriul portofoliu de clienti apeland la toate resursele necesare pe care Kastel Estate ti le pune la dispozitie;
- vei invata sa devii un antreprenor de succes, si vei pune in practica strategii de lucru, de marketing si de vanzari invatate de la oameni cu peste 15 ani de experienta in vanzari si afaceri;
- vei invata ceea ce inseamna property si facility management, servicii pe care le vei pune la dispozitia clientilor tai;
- vei invata sa devii un profesionist in imobiliare;
- vei participa activ la training-urile interne atat cele de comunicare, cat si cele pentru detaliile tehnice privind echipamentele si produsele utilizate;
- vei fi la curent cu fiecare update al modificarilor legislative privind taxele si impozitele pentru proprietati si venituri din chirii si vanzare-cumprare proprietati;

Ce îți oferim?

- cel mai bun pachet de francizare existent in acest moment pe piata imobiliara;
- școlarizare permanenta cu trainer intern;
- posibilitate de angajare daca consideri ca un job sigur ti se potriveste mai bine;

Descrierea companiei

Ca indivizi si ca societate suntem constienti ca responsabilitatea noastra este parte integranta pentru a fi o companie de succes si un ingredient esential in dezvoltarea si mentinerea unui brand respectat. Aceasta credinta este importanta in abordarea noastra – a face afaceri bune, depinde de ea.

Succesul nostru ca afacere depinde de capacitatea noastra de a continua pentru a satisfice nevoile in schimbare ale clientilor nostri. Scopul nostru este de a anticipa si cauta noi piete, oportunitati si solutii pentru clientii nostri, toate acestea cu responsabilitate sociala si fata de mediul inconjurator.

Prin valorile Kastel Estate ne luam angajamentul de a avea o conduita etica, profesionala si responsabila, acesta fiind esenta succesului imobiliar. Actionam cu onestitate si respect pentru ceilalti, suntem aici pentru ca am aderat la cele mai inalte standarde de etica profesionala. Urmarim intotdeauna sa construim relatii de lunga durata cu clientii nostri si abordam solicitarile clientilor cu o atitudine proactiva, oferind solutii practice.

La Kastel Estate incurajam o cultura de companie deschisa si de sustinere in care fiecare este respectat.

Vezi toate locurile de muncă de la Kastel Estate

Vezi toate locurile de muncă din Braşov, București, Cluj-Napoca, Constanţa