OSPATAR pentru hotel /Italia

Angajam OSPATAR pentru hotel /Italia

Responsabilităţi

·         Preluarea comenzilor de mancare si bautura intr-o maniera eficienta si profesionista

·         Acordarea atentiei cuvenite si asigurarea unor servicii ireposabile clientilor

·         Cunoasterea meniului astfel incat sa poata oferi in orice situatie informatii cu privire la felurile de mancare si bauturi

·         Asumarea responsabilitatii pentru corectitudinea intocmirii si incasarii notelor de plata si predarea sumelor incasate la sfarsitul turei catre seful de sala

Cerinţe

·         Diploma de calificare in domeniu

·         Experienta de minim 1 an in domeniu

·         Cunoasterea limbii italiene – nivel mediu

·         Aspect fizic placut

·         Experiența pe o poziție similară constituie avantaj

·         Cunoștințe de gastronomie italiană constituie avantaj

·         Amabilitate

·         Abilitati de comunicare si relationare

·         Atitudine pozitiva, proactiva, orientata catre clienti

·         Capacitate de invatare rapida si adaptare

Beneficii

·         Se ofera salariu motivant

·         Se ofera cazare

·         Se ofera masa

Vezi toate locurile de muncă de la TIMACO RECRUTING (Cluj)

Vezi toate locurile de muncă din Străinătate