Operator limba olandeza

CANDIDATUL IDEAL:

Candidatul trebuie sa-si doreasca cu adevarat sa munceasca si sa se dezvolte profesional intr-o companie care poate fi un mare pas inainte in cariera sa.

Candidatul trebuie sa:
- fie absolvent de studii superioare,
- cunoasca la un nivel mediu Olandeza  si Engleza
- dovedeasca abilitati si cunostinte de operare pe calculator,
- aiba o buna capacitate de analiza a informatiile si intelegere a sarcinilor primite.

RESPONSABILITATI / BENEFICII:

Responsabilitatile postului sunt:
* prospecteaza mediile informatice pentru obtinerea informatiilor,
* isi foloseste intreaga capacitate de analiza pentru a selecta informatiile relevante,
* completeaza corect si complet toate informatiile gasite.

DESCRIEREA COMPANIEI:
Echipa noastra furnizeaza de aproape 10 ani servicii externalizate destinate companiilor, in culegere si prelucrare de date, gestiune de baze de date.

Vezi toate locurile de muncă de la CCSCC

Vezi toate locurile de muncă din Cluj-Napoca