Montator subansamble

Jobville Group recrutează pentru clientul său din Arad, montator subansamble, pentru o multinationala care se ocupa cu productia de componente electrice si electronice pentru industria auto

Experienta și Responsabilități:

·        asamblarea componentelor electronice conform instrucțiunilor de lucru;

·        experienta anterioara in productie (experienta in automotive constituie un avantaj)

·        disponibilitatea de a lucra in schimburi (3 schimburi)

·        dexteritate manuala

Cerinte:

·        absolvent al ciclului gimnazial (8 clase obligatoriu)

·        starea sanatatii optima pentru munca in picioare si in schimburi

·        flexibilitate

·        disponibilitate de a presta ore suplimentare

·        orientat spre munca de echipa

Beneficii:

·        contract pe perioada nedeterminata

·        salariul de incadrare de 2100 lei

·        ore suplimentare platite 175% in timpul saptamanii si 200% in weekend

·        spor de noapte de 30%

·        tichete de masa de 12 lei/zi lucrata (din prima zi de lucru)

·        tichete cadou in zilele de sambata

·        transport asigurat

·        asigurare medicala la o clinica privata (din prima zi de lucru)

·        prime de sarbatori

·        posibilitatea de avansare

Vezi toate locurile de muncă de la Jobville Group

Vezi toate locurile de muncă din Arad