Expirat - Mecanic auto

Anunţul nu mai este valabil

Cu peste 450 de angajati cuprinsi in structura sa organizatorica, EVW Holding detine o serie de centre de activitate si profit, care vin in intampinarea clientilor sai cu servicii de calitate superioara la cele mai inalte standarde.
EVW Holding va ofera oportunitatea unui mediu motivant, dinamic prin proiectele de dezvoltare si prin echipa sa de profesionisti, fiind in cautarea unui MECANIC AUTO.

Responsabilitati:

  • Constata defectiunile si intocmeste devizele aferente.
  • Stabileste necesarul de piese pentru reparatie.
  • Executa reparatia pe baza devizului si urmareste finalizarea ei.
  • Verifica sculele speciale si dispozitivele destinate desfasurarii activitatii conform documentatiei tehnice la toate tipurile de autovehicule comercializate in reteaua EVW Holding;
  • Intinerea curateniei la locul de munca.

Cerinte:

  • Certificat de calificare in meseria de mecanic auto (atestat profesional sau diploma in domeniu).
  • Minimum 1 an experienta in lucrari de reparatii mecanica autoutilitare.
  • Cunostinte de diagnoza si control.
  • Abilitati de lucru individual si in echipa.

Beneficii:

  • Pachet salarial atractiv.
  • Servicii medicale si asigurare de sanatate.
  • Transport asigurat.
  • Permanente oportunitati de dezvoltare profesionala.
  • Traininguri periodice.
  • Mediu de lucru profesionist.

Vezi toate locurile de muncă de la EVW Holding SRL

Vezi toate locurile de muncă din Cluj-Napoca