Expirat - Manipulant Marfa in Otopeni

Anunţul nu mai este valabil

Trenta Pizza este o companie 100% românească ce oferă serviciul de livrare pizza la în București. Trenta Pizza activeaza pe segmentul de livrari pizza la domiciliu din 2005 și operează in 10 locatii de unde se comercializează pizza la pachet și se se livrează pizza la domiciliu.

Candidatul ideal

Te asteptam in familia noastra daca doresti sa faci parte dintr-o echipa dinamica, doresti sa te dezvolti profesional, sa-ti imbunatatesti abilitatile si daca indeplinesti cerintele de mai jos:

- Capacitatea de a invata rapid, dorinta de a te dezvolta profesional;

- Bune abilitati de comunicare si organizare a spatiului si timpului de lucru;

- Energic, proactiv, cu spirit de echipa si initiativa;

- Orientat spre atingerea rezultatelor;

- Rezistent la stres si la lucrul sub presiune;

- Serios, punctual, rapid si decent;

- Riguros in respectarea regulilor de igiena in alimentatia publica’;

Descrierea jobului

- Participa la activitatile de incarcare/descarcare marfa;

- Utilizeaza lizele manuale si electrice;

- Aranjeaza, organizeaza marfa pentru a fi livrata;

- Transport paleti la rampa pentru incarcare;

- Spalare capsuri ( la masina automata);

- Respecta normele de igiena si securitate in munca;

- Disponibil de a lucra in ture;

Activitatea incepe cu un instructaj initial, apoi urmat de un training la locul de munca care il va ajuta pe noul angajat sa se integreze si sa cunoasca toate operatiunile necesare.

Beneficii:

Daca vei face parte din echipa noastra, iti oferim:

·         un salariu motivant;

·         bonuri de masa;

·         transportul asigurat la terminarea programului;

·         un mediu de lucru placut, modern si dinamic, in care ai ce invata;

·         echipament de munca gratuit;

Vezi toate locurile de muncă de la TRENTA PIZZA

Vezi toate locurile de muncă din Otopeni