Acest anunț a expirat

Lucrator Gestionar

Sanex S.A.
ANUNŢ EXPIRAT pe 10 februarie 2017

Telefon: arată
Email: arată

SANEX S.A., de peste 45 de ani pe piata, lider in productia de placi ceramice, membra a grupului austriac Lasselsberger, angajeaza:

LUCRATOR GESTIONAR

Daca ai:

Ø  Studii medii sau superioare;

Ø  Cunostinte de operare PC – nivel mediu;

Ø  Atitudine proactiva, cu initiativa, dinamica, orientata spre rezultate;

Ø  Spirit de echipa;

Ø  Experienta in domeniu – avantaj.

Care sunt responsabilitatile tale?

Ø  Primirea marfurilor in gestiune;

Ø  Receptionarea produselor;

Ø  Tinerea stocului la zi si informarea managerului cu privire la acesta.

Ø  Onorarea livrarilor;

Ø  Verificarea documentelor de insotire a marfii.

Ce iti oferim?

Ø  Pachet salarial competitiv;

Ø  Posibilităţi de dezvoltare profesionala;

Ø  Oportunitatea de a-ti construi o cariera, de a achizitiona abilitati transferabile.

Suna interesant?

Poţi aplica direct pe site sau printr-un e-mail la adresa afisata si pentru detalii la nr de telefon afisat

Locuri de muncă recente în Manufactură şi Producţie în Cluj-Napoca, județul Cluj:

Vezi toate locurile de muncă din Cluj-Napoca

  f @