Ingrijitori/ingrijitoare Persoane In Varsta Germania

ANGAJAM INGRIJITORI/INGRIJITOARE DE PERSOANE VARSTNICE SI BOLNAVE CU DETASARE IN GERMANIA

RESPONSABILITATILE TALE:

  • Ingrijirea persoanelor varstnice si bolnave la domiciliu
  • Munci casnice precum: cumparaturi, curatenie, pregatirea meselor
  • Ingrijirea de baza a persoanei varstnice: toaleta, igiena corporala, baie
  • Asigurarea afmosferei placute si de buna dispozitie a persoanei bolnave

CERINTELE NOASTRE:

Sa ai experienta in ingrijirea persoanelor varstnice si bolnave

Sa fii o persoana:

- rabdatoare

- empatica

- comunicativa

- implicata

- corecta

- cinstita

OFERIM:

  • Salariu atractiv
  • Munca legala
  • Oferte de munca verificate
  • Cursul gratuit de limba germana online
  • Organizarea deplasarii
  • Date flexibile de plecari
  • Acoperirea costurilor de deplasare
  • Cazare și masa
  • Sprijinul coordonatorilor nostri 24/24
  • Plata salariului la termen

Vezi toate locurile de muncă de la A&J PARTNERS

Vezi toate locurile de muncă din Străinătate