Electrician

Candidatul ideal

  • Studii medii;
  • Cunostiinte MS Office si SAP
  • Bune cunostinte de citire a schemelor electrice
  • Experienta pe un post similar

Descrierea jobului

  • Executa lucrarile de intretinere (planificate si accidentale), cu respectarea documentatiei tehnice si a intructiunilor de lucru;
  • Participa activ la lucrarile de intretinere si reparatii a utilajelor;
  • Executa masuratori predictive conform planificarilor SAP;
  • Transmite la timp necesarul de piese de schimb si materiale, necesare la derularea programului de intretinere si reparatii si verifica existenta pieselor de schimb in magazie;

Descrierea companiei

Schaeffler Romania, cea mai mare investitie locala, cu peste 4300 de angajati, este o companie multinationala de origine germana cu specific de activitate in productia de componente pentru industria Auto si Masini Unelte. Clientilor nostri din intreaga lume le oferim produse de inalta calitate, la standarde internationale, dezvoltate prin tehnologii moderne. Alatura-te echipei noastre si vei beneficia de oportunitatea de a lucra intr-un mediu caracterizat prin motivarea, aprecierea si castigarea loialitatii angajatilor. Fii alaturi de noi pentru ca impreuna sa punem lumea in miscare.

Vezi toate locurile de muncă de la Schaeffler Romania

Vezi toate locurile de muncă din Braşov