Depozit Anglia fara taxe

Candidatul ideal

Nu aplicati la job daca nu indepliniti conditiile de angajare

  • ​vorbitor engleza conversational
  • disponibil de plecare cat mai rapid
  • cazare se achita de catre candidat. costul cazarii este aprox. 285 lire sterline / persoana cu utilitati incluse. se achita la intrarea in cazare. cazarea e 2 persoane in camera.
  • sanatos, apt de munca si fara cazier
  • se angajeaza: barbati, femei, cupluri

Descrierea jobului

salarizare: de la 7.5 lire sterline / ora pana la 11 lire sterline / ora
nr zile de munca: 5
nr ore de munca: 8
​nr schimburi: 3 - se poate lucra in 1, 2 sau 3 schimburi functie de depozit
​transport cazare loc de munca: 4 lire sterline / zi aprox.
​locatii diferite locatii de pe teritoriul UK. NU avem locuri pentru Londra
durata contract: minim 3 luni cu prelungire la 1 an
​se lucreaza cu contract legal
NU APLICATI DACA NU INDEPLINITI CONDITIILE DE PLECARE.

Vezi toate locurile de muncă de la ADNT

Vezi toate locurile de muncă din Străinătate