Consilier vânzări – vopsele auto

Rainbow Car îşi va desfăşura activitatea în Zalău pe piaţa vopselelor auto începând din luna februarie 2018.

Venim în întâmpinarea atelierelor de vopsitorie şi tinichigerie auto cu o gamă diversificată de produse, cum ar fi: chituri, lacuri, abrazive, polish-uri profesionale, etc. care să ofere soluţii profesionale atât low-cost, cât şi premium sau high quality.

Căutăm o faţă zâmbitoare, atentă la detalii şi foarte bine organizată care să ocupe postul de consilier vânzări.

Cerinţe:

-          studii medii sau superioare

-          experienţa într-un post similar din vânzări sau cunoştinţele în industria de lacuri şi vopsele auto -constituie un avantaj

-          capacitate foarte bună de comunicare şi relaţionare cu clienţii, atenţie distributivă, simţ pentru detaliul semnificativ, capacitate rapidă de decizie

-          personalitate energică, gândire pozitivă, amabilitate şi eficienţă

-          cunoştinţe de operare PC (Ms Windows, Microsoft Word şi Excel, operare în program contabil Saga)

Responsabilităţi:

-          administrarea şi dezvoltarea portofoliului de clienţi şi colaboratori ai magazinului

-          prezentarea, promovarea şi vânzarea produselor în conformitate cu standardele şi politicile comerciale ale companiei

-          responsabil pentru gestionarea cantitativă a produselor aflate în inventarul unităţii

-          identificare culori, operare la maşina de nuanţat vopsele (preparare vopsele şi mixare pigmenţi)

-          operare casă de marcat, gestionare încasări

-          urmărirea realizării planului de vânzări (pentru care se va acorda bonus)

Oferta:

-          salariu fix + bonusuri

-          program de luni până vineri

Pt. informaţii suplimentare, candidaturi aşteptăm e-mailurile Dvs. pe adresa afisata

Vezi toate locurile de muncă de la Rainbow Car System

Vezi toate locurile de muncă din Zalău