Expirat - Consilier Vanzari Magazin Bijuterii

Anunţul nu mai este valabil

Candidatul ideal
- Experienta intr-o functie similara sau vechime in comert;
- Capacitate foarte buna de comunicare si relationare cu clientii, atentie distributiva, simt pentru detalii;
- Aspect fizic placut si prezenta agreabila;
- Seriozitate, initiativa, onestitate si promptitudine;
- Buna utilizare a computerului in Windows, Office;
- Placerea de a lucra in vanzari;
- Cunostinte elementare de contabilitate primara, gestiune stocuri;

Descrierea jobului
- Consilierea clientilor si informarea acestora asupra produselor;
- Prezentarea, promovarea si vanzarea produselor in conformitate cu standardele si procedurile comerciale ale firmei;
- Pregatirea magazinului pentru activitatea de vanzare;
- Intocmirea de documente comerciale – bonuri fiscale, facturi, certificate de garantie.

- Grila de salarizare motivanta;
- Mediu de lucru placut in cadrul unei echipe tinere, profesioniste, cu experienta in vanzarea de bijuterii.

Vezi toate locurile de muncă de la ECIM

Vezi toate locurile de muncă din Bacău