Acest anunț a expirat

Consilier vanzari magazin Anna Cori

ANUNŢ EXPIRAT pe 19 iulie 2017

Telefon: arată
Email: arată

Candidatul ideal:

  • minim studii medii;
  • seriozitate, corectitudine, punctualitate, spirit de echipa;

Descrierea postului :

  • Realizarea activitatii de vanzare in magazine specializate de incaltaminte;
  • Consilierea clientilor si informarea acestora despre produse;
  • Expunerea marfii si participarea la inventare;
  • Respectarea Regulamentului intern si a procedurilor de lucru;

Beneficii:

  • Salariu fix + bonus din vanzari;
  • Mediu de lucru placut, modern si dinamic;

Descrierea companiei:

Compania “Denis” a fost infiintata in anii ‘90 si are ca obiect de activitate productia si comercializarea produselor de incaltaminte, marochinarie si accesorii, de nivel premium. La sediul firmei situat in Suceava activeaza un numar de 400 de salariati in productie, iar reteaua de magazine din Romania, sub brandurile “Denis” si “Anna Cori” insumeaza in prezent un numar de 33 de magazine. Expansiunea continua atat in tara cat si inafara ei.

Daca vrei sa faci parte dintr-o echipa tanara si performanta si consideri ca esti candidatul ideal, te rugam sa-ti depui candidatura pe site sau direct pe adresa afisata. CV-ul trebuie sa fie complet, obligatoriu foto

Locuri de muncă recente în Vânzări şi Comerţ în București:

Vezi toate locurile de muncă din București, Timişoara, Braşov, Zalău

  f @