Expirat - Consilier Imobiliar

Anunţul nu mai este valabil

Candidatul ideal

Suntem o echipa tanara, formata din oameni dinamici, ambitiosi si cautam pe altii asemenea noua, care sa ni se alature!
Cautam persoane care se implica 100% in ceea ce fac, care respecta locul de munca si genereaza constant rezultate, pentru ca doar astfel putem evolua impreuna.
Daca esti in cautarea unui loc de munca dinamic, plin de satisfactii profesionale si financiare, daca doresti sa fii respectat, apreciat, sa inveti lucruri noi, sa te dezvolti personal si profesional si sa faci din meseria ta o pasiune, la noi gasesti mediul potrivit pentru toate aceste lucruri!

Descrierea jobului

  • Prospectarea si monitorizarea pietei imobiliareOferirea de consultanta imobiliara clientilor existenti precum si identificarea de noi clienti prin mijloacele specifice puse la dispozitie;
  • Introducerea clientilor si proprietatilor in baza de date precum si updatarea periodica a informatiilor;
  • Vizionarea proprietatilor desemnate si a celor preluate in vederea cunoasterii acestora in detaliu pentru promovare catre potentialii clienti;
  • Promovarea ofertelor companiei prin intermediul mijloacelor de publicitate puse la dispozitie;
  • Asistarea si urmarirea procesului de vanzare pana la inchiderea tranzactiei;
  • Mentinerea unei bune relatii cu clientii companiei si dupa inchiderea tranzactiei.
  • * Experienta nu este necesara, interesul dezvoltarii profesionale da.

Beneficii pe care le oferim:

  • Pachet salarial motivant
  • Laptop si telefon mobil
  • Trainiguri de perfectionare a tehnicilor de vanzare si negociere
  • Oferim sistem de gestionare a proprietăților, o bază de date exclusivistă, te consiliem în managementul acestei afaceri și te ajutăm să devii un profesionist în imobiliare.

Iti place sa te implici, sa vii cu idei noi si iti doresti sa lucrezi intr-o echipa dinamica? Atunci alatura-te echipei noastre!

Vezi toate locurile de muncă de la Impakt HR

Vezi toate locurile de muncă din Cluj-Napoca