Acest anunț a expirat pe 8 februarie 2017

Locuri de muncă asemănătoare în județul Timiş:

Companie Multinationala angajeaza receptionista

SODEXO SRL
ANUNŢ EXPIRAT pe 8 februarie 2017

Telefon: arată
Email: arată

Candidatul ideal:
Are studii superioare (studiile economice sunt un avantaj) Este punctual si ii place sa lucreze in echipa. Comunica si relationeaza cu usurinta cu clientii. Este capabil sa respecte procedurile, principiile companiei.

Responsabilitati:

  • Asigura receptia, inregistrarea si predarea corespondentei catre persoanele abilitate.
  • Asigura trimiterea corespondentei si mentine legatura continua cu curierii in vederea trimiterii si primirii de corespondenta.
  • Asigura primirea si inregistrarea vizitatorilor, inregistrarea dispozitivelor tehnice a acestora si anuntarea persoanelor cautate. Asigura asistenta telefonica pe toata durata programului de lucru si asigura legaturile cu departamentele interioare.
  • Intocmirea receptiilor pentru facturi.
  • Intocmirea pontajului lunar pentru angajati.
  • Trimiterea comenzilor catre furnizorii si mentinerea continua a legaturilor ca acestia.

Beneficii:

  • Programul de lucru este de la 8:00 - 16:30, de Luni pana Vineri.
  • Salar motivant.
  • Sanse reale de promovare in cadrul firmei.

CV-urile se trimit la adresa de e-mail norina.radu@sodexo.com sau ne contactati la numarul de telefon afisat - Norina Radu.

Locuri de muncă recente în Administraţie şi Secretariat în Timişoara, județul Timiş:

Vezi toate locurile de muncă din Timişoara

  f @