Call Center

Responsabilitati

 Promotii sau vanzari de produse sau servicii prin intermediul telefonului
 Sa stabiliti intalniri de afaceri cu clientii din Italia (TIM SI FASTWEB)

CERINTE

  •  cunostinte limba italiana, nivel avansat (scris, vorbit, citit)
  •  Cunostinte operare PC
  •  Abilitati de comunicare si persuasiune
  •  Persoana autonoma, dinamica, cu spirit de initiativa
  •  Spirit de echipa, atitudine pozitiva,rezistenta la efort psihic.

OFERTA

Pachet de beneficii motivant (salariu atractiv, bonuri de masa etc.)

Bonus-uri si premii specifice campaniei
 Program de lucru flexibil: full time sau part time (programul 10:00-19:00 de luni pana vineri , 10:00 - 11:50 , 10 minute pauza cafea ,
                                                           14:00-15:00 pauza pranz, 15:00-16:50 pauza cafea,17:00-19:00)
 Posibilitatea de dezvoltare a carierei prin acces la oportunitati interne, training-uri periodice.
 conditii de munca excelente.

Vezi toate locurile de muncă de la SC.NEW PS SERVICES S.R.L

Vezi toate locurile de muncă din Constanţa