Expirat - Asistenta medicala pentru cabinet Stomatologic

Anunţul nu mai este valabil

Angajam asistenta medicala pentru cabinet Stomatologic.

CANDIDATUL IDEAL:
- o persoana dinamica, pozitiva;
- studii finalizate de asistent medical generalist;
- autorizatia de libera practica avizata;
- profesionalism si implicare pe termen lung;
- abilitati de comunicare si relationare cu pacientii;

RESPONSABILITATI SI SARCINI:
- pregatirea materialelor dentare si instrumente stomatologice, conform instructiunilor medicului;
- asistarea medicului la diversele manopere stomatologice
- sterilizarea instrumentarului, igienizarea cabinetului, programarea pacientilor
- respectarea prevederilor legale in vigoare si a regulamentelor interne, referitoare la acordarea serviciilor medicale;
- respectarea si aplicarea normele de etica profesionala si deontologie medicala.
- respectarea normelor si legiilor in vigoare
- realizarea de programari si inregistarea pacientilor

BENEFICII:
- salariu motivant;
- mediu de lucru exceptional sub aspectul dotarilor, dinamismului si profesionalismului echipei;

CE TREBUIE SA FACI?
Daca pana acum ti-a placut ce ai aflat despre noi si crezi ca esti persoana potrivita, aplica la acest anunt sau trimite-ne un CV actualizat si, daca vei fi selectat, te vom contacta pentru un interviu!

Vezi toate locurile de muncă de la Sigmadent

Vezi toate locurile de muncă din Arad