Expirat - Asistent la domiciliu - Marea Britanie - din toata tara

SMART job HR
Anunţul nu mai este valabil

Companie de recrutare din Brasov

Nivel carieră: Fara experienta

Localitate: Recrutare la nivel NATIONAL

Tipul postului: Full time

Cum ne dorim să fii? - Cerințe -

Persoane organizate, responsabile, flexibile, empatice, motivate;
Program de lucru de 8 ore pe zi;
Persoane cu spirit de echipa, active;
Abilitati de comunicare foarte bune;
Permis de conducere categoria B – optional;
Persoane fara antecedente penale;
Limba engleza la nivel minim conversational.

Ce vei face?  - Responsabilități -

Sa asiste clientii care au nevoie de ajutor;
Sa ajute clientii cu probleme de imobilitate si alte dizabilitati;
Sa acorde ajutor clientilor privind activitatile fizice si mentale;
Sa adune, sa spele, sa calce hainele clientilor;
Sa prepare, sa serveasca, sa stranga masa;
Sa faca curatenie;
Sa raspunda la usa si la telefon;
Sa citeasca si sa scrie rapoarte privind activitatea de lucru;
Sa respecte politicile companiei;
Sa raporteze coordonatorului orice schimbare de sanatate a clientului.

Ce îți oferim?...și alte beneficii...

* CONTRACT DE MUNCA SIGUR *
Instruire/Training la locul de munca;
Salariu motivant: minim 8.10£/ora, MINIM 1600lire/luna ;
Cazare;
Decontare benzina/motorina;
Masina de serviciu;
Diploma de specializare in domeniu;
Posibilitati de avansare;
Dezvoltare profesionala continua intr-un mediu placut.

Locuri de muncă recente în Curăţenie, Babby Sitter, Îngrijire în Străinătate:

Vezi toate locurile de muncă din Străinătate