Aria sales manager

INTELTIM MANAGEMENT, companie de recrutare și selecție personal, acreditată caută în TIMIȘOARA:

ARIA SALES MANAGER

Atribuții:

·         Dezvoltarea unei strategii de vânzări pentru zona dvs. desemnată împreună cu Managerul de vânzări;

·         Implementarea strategiei de vânzări în funcție de obiectivele companiei;

·         Atingerea obiectivelor de vânzări pentru zona atribuită;

·         Dezvoltarea zonei atribuite pe toate canalele de vânzare disponibile.

Cerințe:

·         Experiență vastă în gestionarea unei echipe de vânzări într-o anumită zonă (minim 3 ani);

·         O bună cunoaștere a utilizării pachetului MS Office;

·         Disponibilitate pentru delegații în cel puțin 50% din timp;

·         Cunoștințe medii de limba engleză;

·         Bune abilități de comunicare;

·         Permis de conducere cat. B.

Oferim:

·         Salariu în funcție de experiență

·         Posibilitatea de dezvoltare profesională

Vezi toate locurile de muncă de la Inteltim Management

Vezi toate locurile de muncă din Timişoara