Acest anunț a expirat

Administrator magazin online

SC DENIS SRL
ANUNŢ EXPIRAT pe 19 iulie 2017

Telefon: arată
Email: arată

Echipa Denis se mareste pentru ca ne aflam in continua dezvoltare. Am ajuns in prezent la un numar de 36 de magazine in Romania. Suntem si in mediul on-line. Ne-am propus sa ne perfectionam pentru a fi pe placul clientilor nostri.

Daca vrei sa faci parte din povestea noastra de succes si iti plac produsele noastre, te asteptam in echipa!

Locație: Departament Marketing, Sediul central Denis-Suceava

Descrierea postului:

  • elaborarea textelor pt descrierea produselor pe site in romana si engleza;
  • administrarea campaniilor de reduceri pe site;
  • gestionarea relatiilor cu agentiile de publicitate si media;
  • identificarea noilor oportunitati de crestere si promovare a produselor companiei;

Cerinte:

  • studii superioare în marketing/ economie/ comunicare/ relaţii internaționale reprezinta un avantaj;
  • limba engleză – nivel avansat;
  • cunoasterea programelor Adobe Photoshop, Powerpoint, Excel;
  • pasiune pentru Social Media, Publicitate on-line, Marketing;

Competențe necesare:

  • Foarte bune abilități de comunicare si redactare a textelor;
  • Muncă în echipă;
  • Rezolvarea de probleme şi luare de decizii;
  • Creativitate

Ce vă putem oferi noi:

  • Oportunitatea de a vă dezvolta într-un mediu dinamic și provocator, alături de o echipă tânără, activă și plăcută;
  • Pachet salarial atractiv;

Vezi toate locurile de muncă din Suceava

  f @