Expirat - Administrator magazin online

SC DENIS SRL
Anunţul nu mai este valabil

Echipa Denis se mareste pentru ca ne aflam in continua dezvoltare. Am ajuns in prezent la un numar de 36 de magazine in Romania. Suntem si in mediul on-line. Ne-am propus sa ne perfectionam pentru a fi pe placul clientilor nostri.

Daca vrei sa faci parte din povestea noastra de succes si iti plac produsele noastre, te asteptam in echipa!

Locație: Departament Marketing, Sediul central Denis-Suceava

Descrierea postului:

  • elaborarea textelor pt descrierea produselor pe site in romana si engleza;
  • administrarea campaniilor de reduceri pe site;
  • gestionarea relatiilor cu agentiile de publicitate si media;
  • identificarea noilor oportunitati de crestere si promovare a produselor companiei;

Cerinte:

  • studii superioare în marketing/ economie/ comunicare/ relaţii internaționale reprezinta un avantaj;
  • limba engleză – nivel avansat;
  • cunoasterea programelor Adobe Photoshop, Powerpoint, Excel;
  • pasiune pentru Social Media, Publicitate on-line, Marketing;

Competențe necesare:

  • Foarte bune abilități de comunicare si redactare a textelor;
  • Muncă în echipă;
  • Rezolvarea de probleme şi luare de decizii;
  • Creativitate

Ce vă putem oferi noi:

  • Oportunitatea de a vă dezvolta într-un mediu dinamic și provocator, alături de o echipă tânără, activă și plăcută;
  • Pachet salarial atractiv;

Vezi toate locurile de muncă din Suceava