Agropam SRL

Agropam SRL
Agropam SRL nu are anunțuri active în acest moment.

Ultimele joburi de la Agropam SRL:

Acum peste o lună
Femeie De Serviciu expirat la Agropam SRL
Acum peste o lună
Bacău
Acum peste o lună
Ingrijitor Cladiri expirat la Agropam SRL
Acum peste o lună
Bacău
Acum peste o lună
Sofer De Autoturisme Si Camionete expirat la Agropam SRL
Acum peste o lună
Bacău
Acum peste o lună
Ambalator Manual expirat la Agropam SRL
Acum peste o lună
Bacău
Acum peste o lună
Brutar expirat la Agropam SRL
Acum peste o lună
Bacău
Acum peste o lună
Vanzator expirat la Agropam SRL
Acum peste o lună
Bacău

Alte joburi în apropiere:


Joburi în Bacău acum:

Ieri
Ambalator Manual la Pambac SA
2.700 – 3.000 lei net/lună · 6 posturi · Fără experiență
Ieri
Bacău
Ieri
Brutar la Pambac SA
2.800 – 3.500 lei net/lună · 3 posturi · Fără experiență
Ieri
Bacău
Ieri
Amanetar la Casa De Amanet Euro 2003 SRL
2.704 lei brut/lună · Normă parțială
Ieri
Bacău
Ieri
Operator Ghiseu Birouri De Schimb la Schimb Valutar Euro 2003 Danubius SRL
3.244 lei brut/lună · Normă parțială
Ieri
Bacău
Ieri
Facturist la Edu Pro Grup SRL
4.325 – 5.000 lei brut/lună
Ieri
Bacău
Ieri
Casier la Edu Pro Grup SRL
4.325 – 5.000 lei brut/lună
Ieri
Bacău
Ieri
Mecanic Aviatie la SC Airpro Consult SRL
5.000 – 6.300 lei brut/lună
Ieri
Bacău
Ieri
Conducator Auto Transport Rutier De Persoane la International Global Tour SRL
1.082 – 2.000 lei brut/lună · 2 posturi · Normă parțială
Ieri
Bacău
Acum 2 zile
Vanzator la Nicbac Prod SRL
4.325 – 4.500 lei brut/lună · Fără experiență
Acum 2 zile
Bacău
Acum 2 zile
Vanzator la Pambac SA
2.700 – 3.000 lei net/lună · 2 posturi · Fără experiență
Acum 2 zile
Bacău
Primește un email când Agropam SRL publică un job
Joburi de la Agropam SRL
Emailul: o dată pe săptămână (poți alege zilnic), doar când avem joburi noi. Te dezabonezi cu un clic.