Urban Glam Srl

Agent/a vanzari cosmetice profesionale

Vânzări şi Comerţ - Cluj-Napoca, județul Cluj - adăugat pe 10 ianuarie

Acest anunț a expirat pe 9 februarie 2017

Anunțuri asemănătoare în județul Cluj:
ANUNŢ EXPIRAT pe 9 februarie 2017
Email: arată
Trimite pe email

Candidatul ideal

Persoana prezentabilaOrientat pe rezultate Vocabular civilizatExperienta anterioara pe pozitia Agent Vanzari .
Permis conducere categoria B si experienta in conducerea autovehiculelor

Descrierea jobului

Preluarea comenzilor de la clienti actuali, Identificarea noilor clienti si cresterea volumului actual de vanzari,Intretinerea si imbunatatirea relatiei cu parteneri actuali,Prezentarea catalogului de produse.

Descrierea companiei

SC URBAN GLAM SRL ofera saloanelor de infrumusetare(coafor,cosmetica,manichiura-pedichiura,masaj) produse profesionale.

Anunțuri recente în Vânzări şi Comerţ în Cluj-Napoca, județul Cluj:

« Joburi recente în Vânzări şi Comerţ

Joburi recente în Cluj-Napoca »

3q - 0.148s